29 listopada, 2021
-

Nowe pory bezpłatnego czatu pomocowego. Zasady na czacie

Witam!

Od jakiegoś czasu nosiłam się z myślą zmian na czacie.

I tak: od najbliższego wtorku tj. od 9 czerwca 2020 będą obowiązywać nowe dni, w których będzie prowadzony bezpłatny czat pomocowy.

Bezpłatny czat pomocowy będzie od tego czasu dostępny w każdy wtorek i czwartek (oprócz świąt). Godzina rozpoczęcia i trwania czatu pozostaje bez zmian: 20:00-21:00. Jest to jedna godzina zegarowa.

Przy okazji – przypomnę zasady komunikacji na czacie pomocowym (dotyczy zarówno czatu bezpłatnego, jak i płatnego):

  • Wejście na czat wymaga przedstawienia się tj. podania imienia/nicku oraz własnego adresu e-mail. Te dane są wykorzystywane jedynie do celów kontaktu na czacie, a jeśli zostanie to wyraźnie zaznaczone przez użytkownika – do kontaktu e-mailowego w jego konkretnej sprawie, zgodnie z polityką prywatności serwisu jaksieuwolnic.pl podaną w tym serwisie.
  • Czat umożliwia pozostawienie wiadomości, kiedy jestem offline. Wówczas odpisuję na pozostawioną wiadomość możliwie najszybciej również na czacie lub wysyłam e-mail na adres e-mail użytkownika, który został przez niego podany
  • Na czacie zwracamy się do siebie per Pan/Pani
  • Żaden z użytkowników nie ma wglądu do korespondencji na czacie prowadzonej przeze mnie z innym użytkownikiem.
  • Użytkownik, który nie przestrzega podstawowych zasad kultury, jest napastliwy, nachalny, atakuje personalnie, stosuje sformułowania wulgarne, obelżywe i powszechnie uznawane za nieprzyzwoite, urządza sobie z czatu zabawę, zostaje zablokowany. Jeśli zakłada nowe konta i sytuacja się powtarza, jego działania stają się podstawą wszczęcia postępowania przez prokuraturę i sąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ, JEŚLI NIE WIESZ, GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ?
Przemoc w czasie kwarantanny w zw. z COVID-19
– SZYBKA POMOC –
(KLIKNIJ)