27 stycznia, 2022

Polityka prywatności serwisu “Jaksieuwolnic.pl”

I. Polityka dotycząca korzystania z serwisu internetowego jaksieuwolnic.pl polegającego na przeglądaniu treści (artykułów, postów) na stronie internetowej, publikowania komentarzy przez Użytkowników, zapisów do subskrybowania serwisu w ramach usługi Newslettera i tworzenia listy Subskrybentów oraz na komunikowaniu się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce “Kontakt” oraz przez komunikator czat TidioChat.

II. Polityka dotycząca korzystania ze sklepu internetowego (e-Sklepu z Pomocą “jaksieuwolnic.pl”)

Postanowienia końcowe

  1. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w Polityce Prywatności Serwisu e-Sklepu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego Serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
  2. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis jaksieuwolnic.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
  3. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej Polityki Prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można zarówno na niniejszej stronie Polityki Prywatności, jak i skontaktować się z nami e-mailowo, pisząc na adres admin@jaksieuwolnic.pl

GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ, JEŚLI NIE WIESZ, GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ?
Przemoc w czasie kwarantanny w zw. z COVID-19
– SZYBKA POMOC –
(KLIKNIJ)